Цврсто Дрво Network Set-top Box Ѕид Монтирани Рутер Складирање Кутија ТВ Долниот Ред Штекер Occlusion Кутија Безжичен WiFi Рутер Полица (Големина : Должина 40cm)

Цврсто Дрво Network Set-top Box Ѕид Монтирани Рутер Складирање Кутија ТВ Долниот Ред Штекер Occlusion Кутија

DEN 1007.76

Достапност

Материјал : Усвојување на еколошки дрво, не-токсични и невкусна, Водоотпорен и влага доказ, Силна товарот капацитет.Двојна употреба:Тоа не е само совршен за чување на вашите рутери, set-top кутии, фиксен телефон, и така натаму, но, исто така, може да се користи како складирање полица за да се прикаже како на пример, играчки, ЦД, тој е идеален за одлична декорација.Лесно да се соберат : Лесна инсталација ,Лесно да се соберат или расклопување,и може да се инсталира на ѕидот беспрекорно со завртки и cloaking метални плочи.Широка примена : ТВ додатоци, Wi Fi Рутер ТВ Кутија, Set Top Кутија и други ТВ додатоци,Одличен за домашна употреба (office use.Тоа е дизајниран со голема претстава на топлина дисипација.Време на испорака : По нарачка, нашите производи ќе ви бидат доставени во рок од 9-16 дена.Модерен квалитет на живот,хуманизирано дизајн,нежен детали третман,propper дома мебел,совршена комбинација на модата и животот.Животот може да биде толку деликатна,секој carefulness носи различни среди и топол дом.Карактеристики : Материјал : wood Colour : wood Craft : Издлаби Дизајн /Filigree Димензии : Должина 42.4 см, ширина 10cm, Висина 20cm Size : Должина 52.4 см, ширина 10cm, Висина 20cm Size : Должина 67.4 см, ширина 10cm, Висина 20cm Size : Должина 82.4 см, ширина 10cm, Висина 20cm Package се вклучени : 1 X рутер складирање rack2 X никаква трага nail Note : 1. Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење;2. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа