Ноќта на вештерките Мачка Тиква Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен Влажни Организатор со Две Zippered Џебови Рачка ?

Ноќта на вештерките Мачка Тиква Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect

DEN 239.76

Достапност

Идеален за стави во вашиот ранец, плажа торба, куфер за корисна за складирање.На wet & dry торба е опремен со патент и handlebars.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Овие кеси се да не се користи само за одделни влажни и суви предмети, но, исто така, може да се користи како складирање кеси за играчки, toiletries други предмети.Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети.Погодна за мајките и бебињата да одат надвор, патуваат, кампови, базени, спортски сали, итн.Двојно патент преграда го прави полесно да се одделат валкани и чисти пелени или други мокри предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа