Размавта Дискови, Z3- Циркони, Редовни, 4 1/2, 120 Ронки,5/8 Арбор,13300 ВРТЕЖИ во минута,T27 (108 Парчиња)

Размавта Дискови, Z3- Циркони, Редовни, 4 1/2, 120 Ронки,5/8 Арбор,13300 ВРТЕЖИ во минута,T27 (108 Парчиња)

DEN 10798.56

Достапност

CGW АБРАЗИВИ. 421-42316. Размавта Дискови, Z3 -100% Циркони, Редовни, 4 1/2", 120 Ронки,5/8 Арбор,13300 вртежи во минута,T27. Одлични на јаглерод и нерѓосувачки челик Премиум 100% Циркони нуди максимална сечење капацитет, силна работ стабилност, кул сечење со светлина притисок и долг живот Препорачува за агресивни употреба и тешки апликации.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба