Lativ Пред-looped Пеперутка Faux locs Капчиња Коса за Жени 1 Пакет 12 инчен Бургундија раце се Направени од Синтетички Плетенка на Косата (1 Компјутер, Баг)

Lativ Пред-looped Пеперутка Faux locs Капчиња Коса за Жени 1 Пакет 12 инчен Бургундија раце се Направени

DEN 119.76

Достапност

Секој кој се стреми мода заслужува Пеперутка Locs, тоа е најпопуларната фризура оваа година.Зошто Изберете Пеперутка Locs Капчиња Коса? 1 Пеперутка faux locs капчиња коса е 2021 нова мода коса, кога ќе го носат, направи што повеќе убави.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба