Gym1 - 6 Парче Затворен Вратата Салата во Собата за Деца - Затворен Замав за Деца Вклучува Деца Замав Стол, Прстени, Виси Трапец, Скала, Занишан Јаже & Pullup Бар - Сензорни З

Gym1 - 6 Парче Затворен Вратата Салата во Собата за Деца - Затворен Замав за Деца Вклучува Деца Замав Стол,

DEN 4798.80

Достапност

Без дупчење или ковале потребно.Совршена играчка за качување на целото семејство, Вежбална 1, нуди голем тренингот за grownups и лесно се претвора во затворен џунглата салата за деца.Едноставно се приспособат на патентиран менгеме на назад-Костец да се вклопи во вашиот вратата и потоа се стегне на копчиња.Во прилог да се повлече-up бар, оваа Салата 1 делукс затворен игралиште постави доаѓа со еден замав, пластични прстени за гимнастика, на трапец бар, дрво-и-скалилата, и заврзана јаже за занишан или качување.Направени за забава и фитнес : На Делукс Затворен Игралиште прави одличен Божиќ подароци за децата и нуди голем тренингот за grownups и лесно се претвора од повлече-up бар за деца' џунглата салата, обезбедување на разновидност на жив затворен активности за целото семејство.Салата 1 е безбедно, така што на вашето семејство може да се лулаат со доверба.Силна и безбедна : Безбедност-тестиран и сертифициран за ASTM стандарди, Сала 1 е способен за стопанство и до 300 килограми, но тежи под 10 килограми на себе.Тоа е направен од професионална одделение челик.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба