Huggies Малку Snugglers Бебе Пелени, Големина 1, 80 Count (Пакување може да се Разликува)

Huggies Малку Snugglers Бебе Пелени, Големина 1, 80 Count (Пакување може да се Разликува)

DEN 606.24

Достапност

Еден пакет на HUGGIES Малку Snugglers Бебе Пелени, Големина 1 (до 14 lb.), 80 пелени вкупно.Unscented, противалергиски пелени.Нежно ги Апсорбира Лагер обезбедува cushiony слој на заштита помеѓу вашиот бебешка кожа и хаос, и pocketed-назад корселе помага да се запре протекување.Wetness индикатор менува бојата кога е време за промени.Премиум мекост и breathability помага да се задржи вашето бебе удобно.Huggies Малку Snugglers пелени се специјално дизајнирани за нежно заштита на кожата.Со карактеристики како pocketed-назад корселе и Нежно ги Апсорбира лагер кои содржат и да подготви хаос надвор, Малку Snugglers помогнат на вашето бебе е деликатна кожа чиста и здрава.Малку Snugglers пелени, исто така, карактеристика премиум мекост и breathability да помогнат нив удобно.Малку Snugglers пелени имаат доверлив Течење Lock систем за до 12 часа на заштита, плус wetness индикатор кој ви овозможува да знаете кога е време за промени.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба