Elkay Пластика SSR1014 мили StratoGrey Статични Оклопна Печат Врвот Торба, 10 x 14, со Сива (Случај на 1000)

Elkay Пластика SSR1014 мили StratoGrey Статични Оклопна Печат Врвот Торба, 10 x 14, со Сива (Случај на 1000)

DEN 1579.20

Достапност

Погребан метална конструкција.Фарадеј заштита.Проѕирен за лесна идентификација на содржината. 3/8" од страна на печатот.Амин Слободни внатрешни работи.Погребан метална конструкција обезбедува двојна заштита од статички празнење.Амин/amide-слободен внатрешни работи нема да ги кородираат поликарбонат површини и произведува не outgassing.Полу-транспарентен материјал овозможува лесно идентификување на содржината.Reclosable печат врвот е одличен избор за заштита на содржината што мора да се пристапи повеќе пати.На 3/8" од страна на печатот обезбедува пакување интегритет во текот на складирање и ракување.Elkay се фокусира на дефект превенција наспроти дефект откривање на гради квалитет во секоја торба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба