uxcell Мини Дрвени Облека Фото Хартија Колче Clothespin Занает Клипови 25мм 40pcs

uxcell Мини Дрвени Облека Фото Хартија Колче Clothespin Занает Клипови 25мм 40pcs

DEN 167.76

Достапност

Боја : Дрво Боја; Име На Производ : Облека Иглички.Големина : 25 x 3мм/1" x 0.12"(L*W).Нето Тежина : 19g.Пакет Содржина : 40 Pcs x Облека Иглички.Материјал : Дрво.Опис : кои се Направени од природни дрвен материјал, овие облека игли се одлични за бесење на вашата облека.Пролет натоварени игли се лесни за употреба, одговара за дома или перење употреба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба