MUNGO 2018126 Сдс-Плус 2-Машина Џет Песна Турбо Вежба Малку, Мулти-Боја, 40 x 40 см

MUNGO 2018126 Сдс-Плус 2-Машина Џет Песна Турбо Вежба Малку, Мулти-Боја, 40 x 40 см

DEN 754.56

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Чекан за дупчење.Употреба во не засилен градежни материјали.Агресивни гребло и различни олеснување агол за висока брзина на дупчење.Рамна и е целосно поддржан од главата за долг живот и да се зголеми поддршка и брзина.Оптимизиран хеликс агол flute зголемува и јачината на звукот и енергија.Чекан за дупчење.Употреба во не засилен градежни материјали.Агресивни гребло и различни олеснување агол за висока брзина на дупчење.Рамна и е целосно поддржан од главата за долг живот и да се зголеми поддршка и брзина.Оптимизиран хеликс агол flute зголемува и јачината на звукот и енергија.Оптимална екстракција на вежба прашина промовира висок дупчење перформанси.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба