Metabo 627043000 Адаптер СДС-Плус 105 mm, Зелена

Metabo 627043000 Адаптер СДС-Плус 105 mm, Зелена

DEN 755.52

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Сет со Ален копче за заклучување на пилот вежба 627040000. За влијанието на работа со светло вежба чекан битови.Исто така погодни за употреба со "Пионер" универзална дупка пили.Опис на производот METABO - ПРОФЕСИОНАЛНА МОЌ АЛАТКА за РЕШЕНИЈА Metabo нуди одржлив систем решенија од алатки и прибор за услугата доставување на вредноста денес и за иднината.Ние нудиме широк спектар на професионални корисници фокусирани на надлежноста области на м Сет Содржи : 1 x ВОДИТЕЛ на ГЛАВАТА ДРЖАЧОТ.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа