LANGYASHAN Перење Кошница Памук Расклопна Организатор Складирање Кошница за Момчиња Девојчиња Перење Забавува Играчка Кутии за Подарок Кошеви Спална соба Облека Деца?

LANGYASHAN Перење Кошница Памук Расклопна Организатор Складирање Кошница за Момчиња Девојчиња Перење Забавува

DEN 479.76

Достапност

Тие не се само домаќинство живот добра помошници, но, исто така, поставен украси.Asily Продавница Кога Не е Во Use Organizational кантите се расклопна за лесни за складирање.Големина : 13.Ткаенини за обновливи кошеви се лесно да го зграби и да носат само за ништо.Предност : 1,Нашите складирање кофа дизајн со згусне модел изгледа симпатична и супер симпатична складирање кошница.Производот е направен од природни лен и памучна ткаенина.LANGYASHAN складирање bin : Совршен за играчки, облека, канцеларија, плакарот организатор - маж, жена, момчиња и девојки Со нашиот тим, кутии за перење забавува, ќе имаат одредено место за уредно чување предмети и задржи вашето семејство и животен простор организиран и ефикасен додека се уште се во удобноста на вашиот дом.Природен материјал : Надворешноста(потпис памук) + внатрешни работи(EVC обвивка),двоен слој,дебели и цврсти.Одлична за бебе соба, детска соба, playroom, занает соба, бања, кујна и плакарот организација итн.Функционални и Стилски : LANGYASHAN Памук складирање кошница помага да се организира детска облека и играчки, едноставно прилог на детска соба и тоа има играчки во.3, Тоа може да се користи како перална за отпадоци на посебна детска облека од другите и, исто така, може да се користи за играчки складирање торба.Лесно да се мијат премногу.Овие кошници се одржи сè, од препарирани животни, играчки и книги, да занает материјали, крпи и прекривки.Големина : 13.Пространа и нема повеќе нередот во секоја соба : Оваа складирање е многу корисно и практично да ги носите и задно на вашата торба.Примена : за да ги чува сите видови на облека, играчки, и други статии.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа