SHENYIFAA 4Pcs Пред Задните Mudguards Кал Клапи Поздравниот Чувари fenders Опфаќа за bmws 3 Серија E90 E91 E92 2007 2008 2009 2010 2011

SHENYIFAA 4Pcs Пред Задните Mudguards Кал Клапи Поздравниот Чувари fenders Опфаќа за bmws 3 Серија E90 E91

DEN 1610.40

Достапност

Материјал : Високо квалитетна ABS пластика, одлична ефикасност и издржливост.Имајте на нечистотија од двете страни на вашето возило совршено!.Изгледа и не ќе се скрши на банката!.основна алатка да им помогне на вашиот автомобил остане чист!.Лесна инсталација,лесно да се стави на.Поради прирачник за снимање, може да постојат некои разлики помеѓу актуелната тема и слика, но тоа нема да влијае на ефектот на употреба.Ве молиме внимателно да се провери дали овој модел е компатибилен пред купување, ви благодариме!Црна Поздравниот Чувари Кал Клапи for BMW 3 Серија E90 E91 E92 2007-2011 Карактеристики : - ги нечистотија од двете страни на вашето возило совршено!- Изгледа и не ќе се скрши на банката!- основна алатка да им помогне на вашиот автомобил остане чист!- Лесна инсталација,лесно да се стави на.Fitment : Одговара for BMW 3 Серија 2007-2011(Не се компатибилни со аеродинамика комплет, од страна на здолништа, телото комплет итн.Ве молиме двојно го потврдите вашето возило модел е токму онака како што од нас пред да го купите!!)Спецификации : Состојба : 100% Br-и new Material : Висок Квалитет TPE+PPColor : Black Package се Вклучени : 4pcs Кал Клапи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа