Среќен ноќта на Вештерките Черепот Шапка Тикви Мачка Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница, со Рачка Валкана Облека ?

Среќен ноќта на Вештерките Черепот Шапка Тикви Мачка Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак

DEN 2004.00

Достапност

Pop-up перење попречи е одличен избор за заштеда на простор во вашиот дом.[Издржливи Материјали] - виткање складирање кошница е направен од 210 D обвивка, комплетна облека покриеност за да се спречи fissuration.Складирање кошница е погодна за многу прилики како што се перење, затворен, кампување, пикник, играчка за складирање на тревникот градина и така натаму.Целосна zippered капак, запечатени и прашина-доказ.На засилен се справи ви овозможува лесно да ја преместите во било која позиција.Направи вашата облека во едно место и влага-доказ. [Соодветна Големина] - големината на виткање складирање кошница е 15. - Удобен Дизајн : Свитлива,зајакнати се справи,dustproof со капак.Препорачливо е да се мијат со рака или избришете ја со влажна крпа. [Удобен дизајн] - На здрав пролет-натоварени структура и ја задржува складирање кошница стои кога е празна, или пак можете да одберете да го компресира за да се зачува простор.Со цврста дното, производот е подолг живот. - Личноста Шема : Уникатни отпечатоци може добро облагородување вашата дневна соба.5 инч,ги Задоволат секојдневните потреби.Тоа може да биде исполнет со облека или прибор, играчките, и да се направи вашиот дом чист и уреден. [Перење Совети] - складирање кошница не е машина перат, белење, хемиско чистење и собори на сушење. - Издржлив Материјал : 210 D обвивка,спречување на fissuration и влага доказ.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба