Schwrazkopf П.Н.Е. Bonacure Q10 Време се Врати Шампон & клима уред Дуо w/ Free Пумпи

Schwrazkopf П.Н.Е. Bonacure Q10 Време се Врати Шампон & клима уред Дуо w/ Free Пумпи

DEN 1680.48

Достапност

ЗК Време Наплата, помага во поправка на знаци на стареење и да се врати на коса во својата природна, младешка убавина.НОВИ Q10-PLUS-КОМПЛЕКС го стимулира производството на виталните keratins, кои инаку би биле изгубени во текот на времето косата - правење на вистинска убавица и безвременски.Уживајте во раскошна крем текстури и богата арома во комплетен спектар на нега, специјално дизајнирани да ги задоволат потребите на зреењето на косата.ЗК Време се Врати Шампон чисти зрели и кршливи косата и recharges тоа со значително повеќе сила да се бори знаците на стареење.ЗК Време се Врати Q10 ПЛУС, сега со повисока концентрација на ко-ензим Q10, го стимулира коренот на косата за да ја активирате пресметката на две keratins дека се смирува со тек на време.Амино Мобилен Обнова зајакнува архитектура во внатрешноста на косата клетки.За еластични и сјајна коса полна со безвременски убавина.Примена : Работа во влажна коса и исплакнете надвор.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа