Tlwangl Коса Јажиња Домот на Косата Јаже Хривнија Scrunchie Жените Еластична Коса Гума Бендови Додатоци за Девојки Вратоврска Коса Прстен Headdress Носител (Боја : Армија Зелен

Tlwangl Коса Јажиња Домот на Косата Јаже Хривнија Scrunchie Жените Еластична Коса Гума Бендови Додатоци за

DEN 986.16

Достапност

"Мека и удобна облека, не метежот не се повлече на вашата коса.Која е погодна за дебела и тенка коса.Лесни, растеглив, трајни и мека.Тие исто така имаат добри еластичноста да се одржи вашата коса цврсто.Можете да ги користите овие крпа scrunchies по преземањето на туш, пливање или кога правите спорт.Тие се добар сопатник на плажа, базени и спортски сали.Тие се лесно да одговара на вашата боја на коса и дневни стилови на облекување.".Тип : Еластична Коса Bands Style : Fashion Pattern Тип : Geometric Model Број : коса bands Product Име : scrunchie Mode : коса rope Craft : коса додатоци за girls Feature : коса ring Style : коса accessories Size : Еластична венчиња,една големина за most Color : Розова,Сина,Морнарица,khaki Package се Вклучени : 1 x Коса Прстен.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба