Вела.Yue Големи Фондацијата Четка Целосна Покриеност Чистење Меша Тен База Пенкалата Во Прав Контура Мека Шминка Четка

Вела.Yue Големи Фондацијата Четка Целосна Покриеност Чистење Меша Тен База Пенкалата Во Прав Контура Мека Шминка

DEN 239.28

Достапност

Направени на Мет Пластична Рачка,Екстра-силна Ferrule,Врвен Квалитет на Синтетички Влакна Влакната.Без Пролевање Без Мирис, Се Справи Со Фиксна Цврсто, Добро Направени.Дизајниран со Супер Големи,Меки,Кратки и Густи, Заоблени Четка главата, им Даде Лесна, Воздух-допре, Целосна покриеност.Нејзината Единствена Шепа Форма дава мешавини со крајна брзина и едноставност за брзо, променлива покриеност и прекрасно дифузна "airbrush" заврши.Без суровост и Вегетаријанска храна, Четка, Синтетички Влакна на Косата е со нашата единствена технологија, подобри перформанси од друга коса.Ние нудиме 30 дена замена или гаранција за парите назад.се чувствуваат слободни да не контактирате и со нашите пријателски услуги на клиентите, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.Како да го Користите : Dab основа на вашето лице со вашиот прст и се вклопуваат со оваа четка.Овој начин е многу повеќе се Спаси.Повеќенаменски за лицето Основа / База / Пенкалата / Контура / Прав шминка.Овој голем течни/минерална основа четка е уникатно дизајниран форма.тоа ви овозможува да го допрете на производи за беспрекорно, воздух-допре, целосна покриеност заврши, но не апсорбира премногу производ или истроши како сунѓер го прави тоа.Нејзината единствена шепа форма дава тоа само правото густина, со ултра-фини синтетички влакна за помек допир и подобро мешање.По сите, сите ние сакаме повеќе темел на нашето лице, а не во четка.Тоа е направен за да ви даде брз покриеност на рамен гребло четка плус лесна мешање на airbrush.Со други зборови : Брзо покриеност со воздушно-допре заврши.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа