MaxTool M14X2.0B Рака Тема Чешми Метрички Дното Чешми ХСС М2 Чешми Теренот 2.0 mm ЦЕЛОСНО ЗЕМЈАТА ДЕСНА РАКА; HBM02W00R14

MaxTool M14X2.0B Рака Тема Чешми Метрички Дното Чешми ХСС М2 Чешми Теренот 2.0 mm ЦЕЛОСНО ЗЕМЈАТА ДЕСНА РАКА;

DEN 307.92

Достапност

Тоа е достапен во две различни ANSI стандардите : unc завршетоци со (Обединета Груб) и UNF (Обединета парична Казна).Ние нудиме на нашите производи во целиот свет, освен ако поинаку не е ограничено од страна на нашите suppliers In прилог, Max Tool нуди повторно да се острат услуги и обичај инструментално solutions Max Tool топло поздравува сите да ја посетите нашата Продавница, и искрено го цени секој многу да се даде соработка шанса да разговараат за вашите requirement Max Tool ќе се направи најдобро да се направи секој купувачот задоволство.Директно флејта се погодни за провира низ дупки и слепи или на дното дупки.Секогаш може да се потпре на Max Tool Max Tool е слоганот е постојан Квалитет Max Tool!Tool Max!.Оваа соголени чешми може да се користи за широк спектар на материјали.Директно флејта се погодни за провира низ дупки и слепи или на дното дупки.Тие се користат да се создаде десната рака теми во голем спектар на материјали.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр�