Приватност Магнетни Случај Компатибилен со iPhone XR, Анти-ѕиркаат Магнетни Адсорпција Случај, Напред & Назад Калено Стакло цел Екран Покриеност, Тенка 360 Целосна Зашти

Приватност Магнетни Случај Компатибилен со iPhone XR, Анти-ѕиркаат Магнетни Адсорпција Случај, Напред & Назад

DEN 335.76

Достапност

Предниот заштитен екран обезбедува анти-шпионски функција, ја Штити вашата лична приватност effectively The Приватност Анти-peeping Телефон случај за i Phone XS/XR/XS MAX Поддршка за безжично полнење, препознавање на лице, 3 D Touch, 100% допир точни.Различни вклучува телефонот случај, телефон застане, а безжичен полнач што направи за големи подароци и канцеларија или дома потребните додатоци.★【 Вграден Приватност Екран т излезат на телефонот, lanyard дизајн решава вашите таги.Ова Магнетно Случај е целосно компатибилен со 3 D-Touch технологија на i Phone XS/XR/XS MAX .Но присутни лица може на двете лево и десно страни може само да се види црн екран.Во секое прилики, оваа анти-peeping магнетни случај за i Phone XS/XR/XS MAX случај може да ги заштитите вашите податоци и информации за безбедност, во кое било време, чување на вашите лични информации се безбедни од чудно и љубопитни очи, така што тоа може ефикасно да се спречи информации од се украдени.Пишување, плаќање, гледање видео или играат игри на телефонот, се се уште страда од тоа да биде ѕирнав од страна на другите во вашиот телефон?.Магнетното случај има прецизни cutouts го прави достапен за сите пристаништа и функции лесно и Не-блокирање на Сигналот.Нашиот модерен и функционален електронски производи донесе згодни и паметни живот на секој дом.Двојно страна стакло дајте му на вашиот телефон 360 степен на заштита.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа