Ричардс Homewares Дрвени Одговараат на Закачалка со Ребрести Бар, 9.5 H x 17.5 W x 0.75-Инчен D, Абонос Црна

Ричардс Homewares Дрвени Одговараат на Закачалка со Ребрести Бар, 9.5 H x 17.5 W x 0.75-Инчен D, Абонос Црна

DEN 359.52

Достапност

Класичен дрво одговараат ги има ребрести бар да се спречи панталони од лизгање.Елегантен црн финиш.Дрвена конструкција со метал.Мерки 17.5" W x 0.75" D x 9.5" H. Боја : Абонос Црно;Големина : 9.5 H x 17.5 W x .75 D;Цврсто Дрво Грб Закачалка;Не се лизга ребрести панталони бар;Мазна дизајн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа