Се ВОДАТ и СВЕЖО со Emson Силикони Храна Садовите за Складирање Херметички Капаци за Цврста Храна и Течење-Доказ за Супи и Сосови, Замрзнувач-Безбедно BPA-Free Пластовидн

Се ВОДАТ и СВЕЖО со Emson Силикони Храна Садовите за Складирање Херметички Капаци за Цврста Храна и Течење-Доказ

DEN 468.00

Достапност

Она што е уште поважно, ја Водат и Свежо, исто така, се противи протекување.25; Правоаголник-Големи 7"x4.25; Правоаголник-Големи 7"x4.75"; Правоаголник-Медиум 6"x4"x2.ПЛАСТОВИДНО за Лесно Складирање : Дали сте запознаени со недостасуваат капаци, или неусогласеноста на сад парчиња?За разлика од повеќето храна storage системи таму, ја Водат и Свежи се вклопува во друг, кога не е во употреба, заштедува драгоцен простор за да им помогне одржите вашиот кујна организиран!.ЗАМРЗНУВАЧОТ, МИКРОБРАНОВА печка и машина за миење САДОВИ-SAFE : се Водат и Свежи помага во спречување на храна од добивање замрзнувач изгореници.Сега можете да се подготви јадење, чувајте ги во замрзнувач за потрошувачка подоцна, ги извади кога ќе им треба, се загрее во микровална печка, и се држи на Истегнување и Свежи во машина за миење Садови, по.BPA-FREE : да се Подготви и да уживате во здрава храна со нашата BPA-free) храна садовите за складирање, и да ги задржите свежи користење на Свежи и се Водат знаејќи дека тие ќе трае подолго.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Сина Еднорог Галакси 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Мултифункционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви пр