Б-Qtech Прстен Светлина, 6 RGB Прстен Светлина со Прилагодливи Tripod Стојат & Мобилен Телефон Носителот, Мини LED Dimmable Светлина Прстен Десктоп LED Светилка со USB за Selfie Шминка

Б-Qtech Прстен Светлина, 6 RGB Прстен Светлина со Прилагодливи Tripod Стојат & Мобилен Телефон Носителот, Мини

DEN 479.76

Достапност

Тоа е едноставна и ефикасна.1 Кабел Должина : 68"/ 170cm Пакет се вклучени : 2 x tripod 1 x 6" прстен светлина 1 x Мобилен телефон држачот.Повеќе Начини на Осветлување - мини Led светло сет со 8 RGB бои (Црвена, зелена, сина, жолта, розова, светло сина, бела, виолетова) со 2 светлината опции, Можете да ги контролирате RGB светлосни ефекти автоматски или рачно ! !RBG режим исто така, може да биде слободно во комбинација со нормалниот режим, што значи дека може да имаат до 30 или повеќе светлина филтер ефекти!Боја температура е прилагодлив од 3000 до 6000.Зошто и вие треба да изберете Б-Qtech 6" RGB Прстен Светлина со Застане за Selfie Шминка во Живо Стриминг You Tube ♥ RGB Повеќе Од 30 Светлина Режими 6" Прстен на Светлината led прстен светлината е со 8 RGB бои (црвена, зелена, сина, жолта, розова, светло сина, бела, виолетова) со 2 светлината опции, Можете да ги контролирате RGB светлосни ефекти автоматски или рачно ! !RBG режим исто така, може да биде слободно во комбинација со нормалниот режим, што значи дека може да имаат до 30 или повеќе светлина филтер ефекти!Ги исполни сите ваши потреби во различни околности.Tripod може да се користи за вашиот мобилен уред или камера.Tripod може да се користи за вашиот мобилен уред или камера.За разлика од другите кревка топката главата адаптер, овој здрав адаптер на врвот на прстен светлина стојат може да се прилагоди 180° нагоре и надолу и 360°зглобот.Навистина разноврсна видео светлина која не е голема работа во разумен трошок.Лесно да Моќ на светлината прстен работи на USB па тоа може да работи во било кој ѕид со plug-порта или да ја стартувате директно од вашиот лаптоп, моќ банка, или ѕиден штекер. ♥ Работа Како Табела Светилка Овој прстен светлина, може да се користи широко за маса светилка, видео на You Tube, што го сочинуваат, фотографирање, правење видеа, читање книги, и во живо стриминг или други онлајн учење што треба да заврши на масата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба