Emerson Таванот Фанови LK180LEDBS Рајли L. E. D. Светлина Тела за Таванот Фанови, ДОВЕДЕ до Низа, Брусен Челик

Emerson Таванот Фанови LK180LEDBS Рајли L. E. D. Светлина Тела за Таванот Фанови, ДОВЕДЕ до Низа, Брусен Челик

DEN 4320.00

Достапност

Намалување на трошоците за енергија со најдолг трајни и повеќето енергетски ефикасни GLO Серија L. E. D. светлина тела.Вклучува еден 18-вати L. E. D. низа за да додадете некој помек, повеќе возвишеното сјај.Погодна за внатрешна и покриени отворено области со вклучен влажна локација плоча.Опфатени со Emerson е ограничен 5 годишна гаранција.Намалување на трошоците за енергија со најдолг трајни и повеќето енергетски ефикасни GLO Серија L. E. D. светлина тела.Вклучува еден 18-вати L. E. D. низа за да додадете некој помек, повеќе возвишеното сјај.Погодна за внатрешна и покриени отворено области со вклучен влажна локација плоча.Опфатени со Emerson е ограничен 5 годишна гаранција.Нудејќи LED осветлување, оваа Рајли е Светлосни Тела е низок профил, сад е совршено дизајниран за да одговара на пропорции за поголем дијаметар Emerson таванот фанови.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа