Децата Се Мали Момчиња Девојчиња Бебе Долг Ракав Копчето Надолу Plaid Фланелен Боксери Кошула Plaid Блузи

Децата Се Мали Момчиња Девојчиња Бебе Долг Ракав Копчето Надолу Plaid Фланелен Боксери Кошула Plaid Блузи

DEN 239.76

Достапност

Памук,Фланелен Боксери.Копче затворање.Материјал : фланелен боксери, многу меки и удобни, Долги ракави plaid кошула , класичен plaid боја со висок квалитет.Дизајн : Есен Зима Памук Топло Долг Ракав Plaid Кошула Блузи Дизајн, мода обичните стил, Црвена plaid и различни plaid фланелен боксери кошули, многу симпатична пролет зима копчето надолу јака кошула за деца деца, големо бебе подарок за Божиќ и секојдневниот живот.Големина : Одговара за новородено бебе дете бебе момчиња 12-18 месеци.Долг ракав за 2t 3t момче, plaid боја со висок квалитет, погоден за 12 18 24 месеци момчето; Есен облека за 3t 4t деца.Има многу меки материјали и е лесно да се носат и може да се задржи топло во зима и Есен.Повод : Пролет/есен/зима се носат,отворено носат,секојдневно носење и совршен за божиќ да се носат.Многу симпатична babys Есен Долг Ракав се Сврти надолу јака блуза Врвот; те Прави бебе повеќе убави и стилски.Најдобрите подароци за вашите мало бебе.Она што ќе добиете : 1 PC plaid кошула, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Големина на Табела : Големина : 90-Биста*2 : 30cm/11.81"-Должина на : 39cm/15.35"-Возраст Совет : 12-18 Months Size : 100-Биста*2 : 31cm/12.20"Должина на : 42cm/16.53"-Возраст Совет : 18-24 Months Size : 110-Биста*2 : 32cm/12.59"Должина на : 44cm/17.32"-Возраст Совет : 2-3 Years Size : 120Биста*2 : 34cm/13.38"Должина на : 46cm/18.11"-Возраст Совет : 3-4 Years Size : 130-Биста*2 : 36cm/14.17" Должина на : 50cm/19.68"-Возраст Совет : 4-5 Years Note : * ве Молиме проверете специфична големина опис при купување.(1 инч = 2.54 см)* ве Молиме овозможи 2-3% инчен отстапувања за прирачник за мерење.* Ако бебето е чаби, ние препорачуваме да нарачате големина нагоре.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Новак

visesunny Фокс Љубител на Животните 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Многу вреди да се купуваат платно пелена торба