Emoshayoga Безбедно Депонирање Практични Филтер Хартија Кафе Тенџере Филтер Хартија Кафе Цедилка Невкусна за Кафе Shope(V01 [Служат за 1-2 лица])

Emoshayoga Безбедно Депонирање Практични Филтер Хартија Кафе Тенџере Филтер Хартија Кафе Цедилка Невкусна за

DEN 1420.80

Достапност

Нема чуден мирис, нема белење, безбедно и невкусна, може да се користи безбедно.Капе кафе филтер хартија, со користење на висока температура, притисок, без било лепило.Расположливиот кафе филтер хартија, лесен за користење, е практична алатка за правење кафе.Користи дрво целулоза и материјални, не се флуоресцентни супстанции, додадени, здрава и еколошки.Конусна форма ја продолжува да тече времето на кафе во прав, го прави кафе целосна извлечена време на подготовка.Функција : 1. Нема чуден мирис, нема белење, безбедно и невкусна, може да се користи безбедно.2. Користи дрво целулоза и материјални, не се флуоресцентни супстанции, додадени, здрава и еколошки.3. Расположливиот кафе филтер хартија, лесен за користење, е практична алатка за правење кафе.4. Капе кафе филтер хартија, со користење на висока температура, притисок, без било лепило.5. Конусна форма ја продолжува да тече времето на кафе во прав, го прави кафе целосна извлечена време на подготовка.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Кафе Филтер Paper Material : Дрво Pulp Color : Beige Type : V01 за 1-2 Луѓе, V02 за 1-4 Луѓе (Изборен)Тежина : Околу. 98g-140g / 3.5 оз-4.9 oz Size : V01 за 1-2 Луѓе : Прибл. 10.5x14cm / 4.1x5.5in V02 за 1-4 Луѓе : Прибл. 12.8x17.3cm / 5.0x6.8in Package Листата : 2 Кутија од Кафе Филтер Хартија (80 Pcs)Напомена : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа