HiChen Големи Ткаени Јута Јаже Складирање Кошница, Перење Кошница Организаторот за Играчки, Ќебе, Облека, Крпи, Подароци | Пет Подарок Кошница за Мачка, Куче - 15.7 L×11.8 H

HiChen Големи Ткаени Јута Јаже Складирање Кошница, Перење Кошница Организаторот за Играчки, Ќебе, Облека, Крпи,

DEN 623.76

Достапност

Димензии : 15.7" L×13" W×13.4" H. Може да се користи како складирање кошница за да ги организирате вашите ќебиња, облека, играчки, итн, или како домашни миленичиња кошница да ги споделите вашите мачки, кучиња и други мали животни спијат во.Тоа ќе биде најтопол дом за овие мали животни, ако ставите перница во кошница.Специјален Дизајн : дизајнот на мачка уши е роман и единствен, кој може да се користи како украс или рачки за лесно да го дигате прстот.Перат : Најдобар начин да се исчисти јаже кошница е место измијте со топла вода и се суши на сонце или во близина на радијатор.Тврдоглави дамки може да се мијат со малку сода бикарбона паста и топла вода.Топла вода ќе се намали на памук.Материјал : јута јаже е добро за вашето семејство.Ве молиме да се стави вашите работи во ткаени јаже кошница со лесен ум.Неутрална боја и симпатична мачка лицето дизајн на домашно милениче кошница е деликатна и прекрасна, која може да биде добра декорација на вашиот простор. - На памучен материјал никогаш не гребнатини на кожата, мека, но стои здрав како пластика.Softl материјал е погодна за деца и за домашна употреба. - Направена со трајни памучен материјал, ова јаже кошница има многу простор за складирање на облека, перници, ќебиња, детски играчки и така натаму. - Мек материјал, исто така може да им овозможи на вашите мачки, кучиња и други мали животни да спијат во.Тоа ќе биде најтопол дом за овие мали животни, ако ставите перница во кошница.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа