Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за vivo У20 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за vivo У20 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 751.20

Достапност

●Целосна 10 на Ниво на Осветленост - ги Задоволат сите ваши потреби за извор на светлина.USB порти може да се користи со повеќе уреди, како што се поврзувате USB полнач, мобилен моќ, домаќин компјутер и лаптоп.●Максимална 120 Надгради LED Светилки - Снабдување со над 35% подолг живот од другите.●Шминка од нашите прстен светлина дава подобро осветлување за вашата шминка и прави да изгледа попривлечно.●Live Stream во целост 3 режими на боја и 10 осветленоста на вредноста се овозможи најдобро осветлување за вашиот live stream. ⚡[Далечински Управувач & USB Напојува] Тоа доаѓа со Bluetooth далечински управувач, тоа е компатибилен со i Phone IOS и Android.●Следниот елемент на топката заеднички врз база тогаш завртка на кружниот светлина.●4 копче за контрола ви овозможува да го вклучите LED прстен светлина врз/на, промена на осветлувањето на владата и да ја менувате светлината на вашите потреби со леснотија.Тоа исто така може да функционира како табела светилка, поради тоа што е опремена со мини tripod застане.25 инчи, видете слики. ⚡[Телефон Носителот & Светлина Стојат] Секоја Onda Styz Прстен Светлина има 360 степени телефон носителот и стигнале tripod дека без напор помага да направите различни нивоа на осветленост и агли на осветлување!Телефонот држач е погоден за подлога и повеќето паметни телефони. ⚡[Солидна 360 Tripod Стојат] Надгради не telescoping tripod направен од висок квалитет на алуминиум, најдобро се користи на клупа може да се прилагоди од 1 инч да 7.Поврзани преку Bluetooth, и може да се земе слики/видеа, без допирање на вашиот мобилен телефон во опсег од 10 метри/ 32 стапки.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа