Rancase за Галакси S8 Случај,Три Слој Тешки Shockproof Заштита на Тврд Пластичен Браник +Мека Силиконска Гума Заштитни Случај за Samsung Галакси S8,Виолетова

Rancase за Галакси S8 Случај,Три Слој Тешки Shockproof Заштита на Тврд Пластичен Браник +Мека Силиконска Гума

DEN 287.76

Достапност

Специјално дизајнирани за Samsung Галакси S8,Поддршка за безжично полнење,НЕМА екран заштитник.На уникатен модел го прави вашиот телефон outshining,задниот поклопец е отпечатоци-отпорни и има карактеристичен дизајн кој го прави вашиот телефон гламурозна и модерен. 3 во 1 дизајн : пластични задниот поклопец + пластичен браник + силикони внатрешна рамка, 3 во 1 тешки shockproof дизајн давање пристоен заштита за вашиот телефон, заедно со мазни убаво се чувствуваат околу рабовите за добра рака зафат.Екран & Камера Заштита : Покрена усна за екранот на камерата леќи на камерата ќе го заштити вашиот телефон од гребење,флексибилни силикони покрена браник и 4-гума аглите се обезбеди добра поддршка перница.Прецизни cutouts овозможи брз и лесен пристап до сите порти, копчиња, и сензори, итн, ограден копчиња дизајн да го спречува прашината од дупки и продолжување на копчиња' животниот век.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа