Велосипед Телефон Планината Мотоцикл Телефон Планината Велосипед Телефон Носителот Phone Држач за Велосипед Велосипед Велосипед Мобилен Телефон Држач за Велосипед

Велосипед Телефон Планината Мотоцикл Телефон Планината Велосипед Телефон Носителот Phone Држач за Велосипед

DEN 236.88

Достапност

Мобилниот телефон ќе не потресат или се олабави при возење.Заклучување или се отвори брзо префрлување за да се инсталира и да се деинсталирање на телефонот. ✔【ЗДРАВ И БЕЗБЕДЕН】Монтажни велосипед phone држач/мотоцикл телефон носителот лесно може да се инсталира на вашиот велосипед handlebar без алатки. ✔【ОДЛИЧНО КОМПАТИБИЛНОСТ】-Оваа универзална велосипед мобилен телефон носителот може да биде цврсто инсталиран на речиси сите мобилни телефони! , На мобилен телефон носителот може да биде флексибилно, се протегала да ги собере сите 4.Дизајниран за мобилни телефони, можете да го држите телефонот цврсто.Умен дизајн обезбедува целосен пристап до телефонскиот екран контроли и сите копчиња без блокирање на вашето Лице ID. ✔【 SHOCKPROOF ЗАШТИТА】 На прилагодливи велосипед телефон држачот е опремен со силиконски подлога, како и високо-квалитетни тврд пластичен материјал не ќе се скрши.Велосипедот телефон носителот спречува телефонот од гребнатини и вибрации.Тоа може да се прилагоди во опсег од 15mm~30мм handlebar дијаметар.✔【НАЈНОВИТЕ ДИЗАЈН ВО 2021】надградена мотоцикл/велосипед мобилен телефон носителот има ефикасно да се надградува неколку заеднички проблеми со кои други производи на пазарот не може да се одржи на мобилен телефон stably, на handlebar клип не е заклучен цврсто, и лесно може да се скрши.Можете да ја слободни вашите раце без да го држите телефонот кога јава, тоа е совршен придружник за вашата јава.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа