Сет од 3 Кристал Жолта Патка Фигурини колекционерски предмети Стакло Животинско Figurine за Табела Дома Декорација Опремување Член

Сет од 3 Кристал Жолта Патка Фигурини колекционерски предмети Стакло Животинско Figurine за Табела Дома Декорација

DEN 455.76

Достапност

Материјал : висок квалитет K9 кристал, Мајка патка со 2 патка деца е исклучително направена и lifelike.Кристал патка големина : најголема ширина е 7.2 см (2.8 in), Висина е 6cm (2.4 во), мали патка ширина е 4cm (во 1.6), Висина е за 3,9 cm (1.5 in).Големината детали, ве молиме проверете на сликата.Стави тоа во близина на прозорецот refract сончева светлина, и за статистика табела, спална соба ноќни маса, публикации за дома декор, зголемување на shinning и убава.Овие кристал патка фигурини погоден за подароци за роденден, housewarming, Децата Годишнина и Божиќ за вашите пријатели или за деца.Ве молиме внимание : (1) Кристал е кревка, бидете сигурни дека за да се справи со грижа за да се избегне оштетување. (2) Чистење со вода и избришете со мека крпа, оставајќи нема вода линии и отпечатоци од прсти. (3) ве Молиме имајте во предвид дека ќе има некои боја разлики бидејќи ситуацијата на екранот покаже и светлина. (4) За големината,бидејќи тоа е рачно изработени,1~2cm грешки ќе биде прифатливо.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа