Компатибилен со BMW E36 3-Серија 4Dr Пар Хром Домување Црвено Задна Кочница+Сигнал Опашка Светлина

Компатибилен со BMW E36 3-Серија 4Dr Пар Хром Домување Црвено Задна Кочница+Сигнал Опашка Светлина

DEN 2397.12

Достапност

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување. ▶️ Овие светла се компатибилни со BMW 318i 1992-1998, BMW 320i 1992-1995, BMW 323i 1997-1998, BMW 325i 1992-1998, BMW M3 1997-1998, САМО се вклопува Седан модели. ▶️ Доаѓаат со [2] фабрика стил опашка светла и [2] стап-на reflectors.Тоа може да го замени оштетени или се носи еден и да донесе брилијантни изглед на вашето возило. ▶️ Тоа е изградена на трајни поликарбонат материјал за да се обезбеди траен живот во надворешни услови. ▶️ Plug-n-игра стил, директна топ-на OE fitment или замена за фабриката единица.Нема потреба за дупчење или измена, лесно за инсталација. ▶️ Сијалица Тип : Халоген (Вклучени) Домување Боја : Хром Леќа Боја : Црвена, Јасно ОЕМ Дел Број : 63211393430 63211393429 63211393432 63211393431. 92-96 BMW 318i Седан. 92-95 BMW 320i. 97-98 BMW 323i. 92-98 BMW 325i. 97-98 BMW M3 Седан.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа