GelPro Елита Премиер Анти-Замор Кујна Удобност Кат Мат, 20x36, Гроздобер Кожа Чеша Дамка Отпорни на Површината со Терапевтски Гел и Енергија-Враќање Пена за Здравје и Бла

GelPro Елита Премиер Анти-Замор Кујна Удобност Кат Мат, 20x36, Гроздобер Кожа Чеша Дамка Отпорни на Површината

DEN 1663.20

Достапност

ПАТЕНТИРАНА ГЕЛ ТЕХНОЛОГИЈА!Gel Pro Елита има ¾ " јадрото на смирувачки гел + енергија-враќање пена која драматично го намалува стресот, заморот s Елита Двојна Удобност основен Систем содржи : терапевтски гел и енергија-враќање пена, е совршен за сите кои страдаат од назад, колк, колено, нога & нога непријатност, plantar fasciitis, остеопороза или артритис.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа