Achim Дома Мебел Achig VFP1.2GO10 Nexus 1.2 Mm Винил Подни Штици, 6 Инчи x 36 Инчи, Светло Сива Даб, 10 Count

Achim Дома Мебел Achig VFP1.2GO10 Nexus 1.2 Mm Винил Подни Штици, 6 Инчи x 36 Инчи, Светло Сива Даб, 10 Count

DEN 623.76

Достапност

Лесно do-it-yourself инсталација – само кора 'n' стап.Изгледаат и се чувствуваат на природно дрво жито. 10 подот, штици на бокс - 15 квадратни метри. 6 инчи x 36 инчи - 1. 2mm дебели.Лесно одржување; ограничени 1 година.Дополнителни лепило може да се бара ако супстрат не е исчистена од сета нечистотија и остатоци.Само Кора N Стап.Изгледот на Природно Дрво Жито. 1.2 mm Guage. 10 Штици на бокс - 15 Квадратни Метри.Дали сакате да spruce до вашиот дом, канцеларија или гаража во рок дното цена не гледам подалеку од нашиот nexus кат штица колекција.Нашите дрво-изгледа винил е лесно да се инсталира : само кора и се држи до рамен и сува површина.Во ниеден момент вашата соба ќе биде магично трансформира!може да се користи во секоја соба во вашиот дом како што се кујни, јадење соби, спални соби, бањи, foyers и подруми!предупредување : овој производ содржи хемикалии познати на државата Калифорнија да предизвика рак, или вродени малформации или други репродуктивни штета.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа