Бања Луксузни 16 Инчен LED Дожд Туш Миксер Комбо Поставено на Таванот Монтирани Туш Главата Систем со Телото Спреј, Груб во Вентил и Трим Вклучени

Бања Луксузни 16 Инчен LED Дожд Туш Миксер Комбо Поставено на Таванот Монтирани Туш Главата Систем со Телото

DEN 17256.00

Достапност

ЦЕЛОСЕН СЕТ : туш систем е сите метал (без пластика) се изградени и тешки.Изграден со солидна месинг : 16 инчен дожд туш главата, рачни спреј, туш рака, туш носителот, туш миксер контрола вентил.Анти-Scald : Thermostatic вентил е наменета за снабдување со вода во пред-сет температура, нуди постојана вода на саканата температура за да се заштитат членовите на вашето семејство се scalded. 3 Функции Туш Вентил : G3/4 кабелско обезбеди силна flowout (Проток може да се контролира). 3 функции одделно контролира со 3 копчиња можат да работат истовремено или посебно.Груби-во и трим се вклучени.Изградена Минатата : Тешки Солидна месинг изградба во хром финиш обезбедува долготрајни и квалитет.Модерната & Практична настава : Со огледало-како хром финиш, овој туш поставите лесно натпревар вашата бања стил.Надземни дожд туш во различна дебелина за вашиот избор : 12" / 16" / 20".Пријателски По продажба на Услуги : Десет години гаранција под станбени употреба.Бесплатен замена или размена е на располагање доколку има било дефектен дел.Било каква помош ви треба, ве молам, ве молиме пратете е-маил до нас.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Philips MSD Platinum 15R Светилка
  • Новак

Philips MSD Platinum 15R Светилка

DEN 274.80

Се КРИЕШЕ Светилки произведуваат високо излез за нивната големина, што ги прави компактен моќен & ефика