DEWALT DW7881 Скролувајте Видов Работа Светлина

DEWALT DW7881 Скролувајте Видов Работа Светлина

DEN 1258.56

Достапност

Вклучени Компоненти : Единица, Упатство За Корисникот.Дизајниран за употреба со DW788 скролувајте видов, на De Walt DW7881 скролувајте видов работа светлина го прави лесно да се задржи вашата работа област добро осветлена за подобрена видливост, точност и сигурност.Одликувајќи се со флексибилни деколте дизајн кој овозможува да имате целосна контрола врз позиционирање и три-жица основани приклучокот, оваа светлина е издржлив и лесен за монтирање.Работата светлина доаѓа со 25-вати сијалица.Од Производителот DEWALT DW7881 Скролувајте Видов Работа Светлина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа