Гладијатор GAWU12CCTG расчистување Caddy

Гладијатор GAWU12CCTG расчистување Caddy

DEN 910.08

Достапност

Вклучени хартиена крпа носителот држи хартија крпи уредни и во погледот во Гаража, додека горната полица е совршен за спрејови, брише и други чистење резерви.Тешки-должност челичната конструкција го поддржува до 25 килограми.Лесно да се инсталира и да се смени неговата позиција на одделно се Продаваат Опрема Ѕид панели и Опрема Песна канали. 12 во W x 12. 5 во Х х 6 во D. Триење заклучување табот придава caddy безбедно да Гладијатор Ѕид системи.Издржливи гранит прав-грб заврши.Цел живот се ограничени.Опис на производот Кога ќе заврши Еден проект, вашиот чистење резерви ќе биде блиску на дофат на раката со овој расчистување Caddy.Книжно марамче носителот држи хартија крпи на дофат, додека горната полица е совршен за спрејови и брише.Расчистување Caddy виси безбедно на одделно се Продава Гладијатор ѕид системи.Од Производителот расчистување Caddy виси безбедно на Gear Wall панели и Gear Track канали и има една голема хартиена крпа се тркалаат.Горната полица е совршен за спрејови, брише и други чистење резерви.Расчистување caddy е дизајниран да се задржи вашата чистење материјали до исклучување на подот, се организираат и да се сите на едно место.На 12-инчен широк од 12.375-инчен високи по 6-инчен длабоко Гладијатор расчистување caddy има тежина капацитет оценка на 25-фунти, врз основа на лабораториски тест на 100-фунти.Тоа може да биде лесно да се спушти слушалката и repositioned без алатки на Гладијатор ѕид системи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не