Бруер е Квасец во Прав за Лактација да се Зголеми на Мајка Млеко од Кејт Природни. Совршен за Колачи и Пијалаци. Глутен-Free & Не-ГМО. Голем Resealable Торба (12oz)

Бруер е Квасец во Прав за Лактација да се Зголеми на Мајка Млеко од Кејт Природни. Совршен за Колачи и Пијалаци.

DEN 887.76

Достапност

БРУЕР Е КВАСЕЦ во ПРАВ - Кејт Природни' Бруер е Квасец во Прав е загарантирана да биде автентичен и чисто. 100% Гарантира Автентичен или ЦЕЛОСНО ВРАЌАЊЕ на средствата.ЛАКТАЦИЈА COOKIES - Пече лактација cookies за да се зголеми млеко снабдување.* Бруер е Квасец во Прав може да има силен мирис, па ве молиме да користите мал износ на вашата почетна серија и да се прилагоди од таму.UNFLAVORED s Квасец во Прав се користи за печење, подготовка на пиво, и производство на вино.Тоа е најчесто се користи од страна на доењето мајки да помогне да се зголеми млеко снабдување.Тоа се користи за идните генерации за производството на млеко, како и низа на дополнителни здравствени придобивки како што се : .Ја зголемува Енергијата Levels Fight Fatigue Help намалување на Крвниот Шеќер Levels Elevate Расположение и Чувство на Добро-Being Provide Храна за Кожата, Ноктите, и Hair Help ја Намали Вознемиреноста & Стрес.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Philips MSD Platinum 15R Светилка
  • Новак

Philips MSD Platinum 15R Светилка

DEN 274.80

Се КРИЕШЕ Светилки произведуваат високо излез за нивната големина, што ги прави компактен моќен & ефика