SheIn Жените Долг Ракав Копчето Надолу Кошула Солидна Основните Workwear Блуза Блузи

SheIn Жените Долг Ракав Копчето Надолу Кошула Солидна Основните Workwear Блуза Блузи

DEN 551.76

Достапност

100% Памук.Копче затворање.Машина За Миење.Лесен материјал, ткаенина е мека на допир, удобен за носење.Долг ракав, копчето пред се, полна боја, јака, едноставен дизајн, оваа маица носи супер убаво облечен искуство.Погодна за секојдневно носење, датуми, одмор, работа, секојдневен outtings, канцеларија, бизнис, улица, шопинг и др.Убав избор, за да одговара со тексас фармерки, тесни панталони или здолниште, рачно или во машина за миење со како бојата на облека е најпосакувана.Ве молиме љубезно се однесуваат на нашата последна слика за да изберете која големина ќе ви одговара најдобро.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Philips MSD Platinum 15R Светилка
  • Новак

Philips MSD Platinum 15R Светилка

DEN 274.80

Се КРИЕШЕ Светилки произведуваат високо излез за нивната големина, што ги прави компактен моќен & ефика