Вилсон Спортски Стока A9106 АС Серија Софтбол (12-Pack), 12-Инчен, Оптички Жолта (WTA9106BASA-НИЗОК)

Вилсон Спортски Стока A9106 АС Серија Софтбол (12-Pack), 12-Инчен, Оптички Жолта (WTA9106BASA-НИЗОК)

DEN 2130.00

Достапност

КОМПРЕСИЈА КОНТРОЛИРАНИ од ПЛУТА : Ексклузивно за Вилсон ова е софтбол ви дава традиционално се чувствувате потреба на цената која вие ја сакате.СУПЕР ЦВЕСТ ТЕХНОЛОГИЈА : 20% високо шевовите даде стомна дополнителна контрола на могила додека fielders може да се лоцираат побрзо топката и се фрли попрецизно.Фреквенција Исти Оптички Жолта Синтетички Кожа Капак.Основни .47 / Comp. 375 lbs.АС Одобрени.Вилсон Baseballs и Softballs се префериран избор на повеќе од 40 колегиум конференции.Продадени во Десетици.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Philips MSD Platinum 15R Светилка
  • Новак

Philips MSD Platinum 15R Светилка

DEN 274.80

Се КРИЕШЕ Светилки произведуваат високо излез за нивната големина, што ги прави компактен моќен & ефика