uxcell 50mm Распоред 50 ПВЦ Цевки Капа Фитинг, се Лизга Крајот Капи DWV(Одвод на Отпадни Пропустливи) Наводнување Базен Звук Deadening, Сина 2 парчиња

uxcell 50mm Распоред 50 ПВЦ Цевки Капа Фитинг, се Лизга Крајот Капи DWV(Одвод на Отпадни Пропустливи) Наводнување

DEN 203.76

Достапност

Големина : 50mm / DN50; Материјал : ПВЦ; Боја : Сина; Температурата на средно Рејтинг : 20°С-140°F. АПЛИКАЦИЈА : Главно се користи за канализација, површински дренажа, градина наводнување систем, внатрешна цевка рамка, мебел, маси и столици, вентилација дупки.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : ПВЦ е полесен, unthreaded цевка ззп може да се инсталира со растворувач лепак, навој директни тема конекција, и прирабница или грлото менгеме врска директно ја заклучите релевантни сврзувачки елементи.ПВЦ ЦЕВКА КАПА : едноставен за инсталација, добар притисок на корозија, висока цврстина, добри варењето, можат да се спротивстави на одредени влијание.ЗАБЕЛЕШКА конверзија помеѓу метрички и кралскиот мерни единици, погрешна големина нема да работи.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа