Dahon SUV D6 Виткање Велосипед, Лесен Алуминиум Рамка; 6-Брзински Dahon Брзини; 20 Велосипед Количка за Возрасни,Црна

Dahon SUV D6 Виткање Велосипед, Лесен Алуминиум Рамка; 6-Брзински Dahon Брзини; 20 Велосипед Количка за Возрасни,Црна

DEN 13416.00

Достапност

5" Cranks : 52-Заб, со Двоен Синџир Покрие Дното Заградата : Изгубат Топка Синџир : KMC Z7 Касета : DNP 14-28 Заб 6-Брзински Задните Derailleur : Shimano 6-Брзински RD-TY21 Задните Derailleur Shifters : Shimano TX-30 Handlebar : DAHON Патентиран Телескопски Т-бар Слушалки : Фузија, Нула Оџакот Сопирачки : Алуминиум 110 mm, V-Шасија, Сопирачки Држела Композитни 2.Ова исто така го прави полесно да се земе тоа да било место.9 x 580 мм Педали : Свитлива, PC Тело и Кафез Потпирачот : Лесен Алуминиум Целосна Заврши Fenders. 【Нашата Услуга】За било кој квалитет на прашањето, не hesistate контактирајте со нас веднаш со слики или видео клипови, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа и да ви помогне да го реши проблемот. 【Трајни Алуминиумска Рамка】SUV D6 виткање велосипед рамка е изградена од лесен Dalloy Sonus tubeset и решетки фалсификувани зглоб со Vise Grip Технологија.Приклучи на нашето семејство на милиони велосипедисти напојува од страна на нашата водечка технологија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Philips MSD Platinum 15R Светилка
  • Новак

Philips MSD Platinum 15R Светилка

DEN 274.80

Се КРИЕШЕ Светилки произведуваат високо излез за нивната големина, што ги прави компактен моќен & ефика