Женска Оптоварување Платформа Над Коленото Чизми Буци Висока Пета Страна-Zip Чипка-Up Мотоцикл Возење Чизми Борба Чизми За Жени

Женска Оптоварување Платформа Над Коленото Чизми Буци Висока Пета Страна-Zip Чипка-Up Мотоцикл Возење Чизми

DEN 477.36

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон. {SIZE}Почитувани купувачи, пред да одлучите да го однесете вашиот богатство дома, ве молиме бидете сигурни дека ќе го изберете удобно големина. {Напредни Квалитет}поклопецот на над коленото беше направена од страна на СТП, на гумени outsole е материјал, а внатрешниот е краток кадифен. {Мерење} Оптоварување платформа чизми со висока пета околу 3.14 инчи и платформа е 2 инчи. {Совршен Дизајн} Мода paltform јавањето чизми со буци висока пета, платформа, и токи/hookre не се сигурни за големината или цевка обемот, ве молиме да се чувствуваат слободни да истрага нас).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Philips MSD Platinum 15R Светилка
  • Новак

Philips MSD Platinum 15R Светилка

DEN 274.80

Се КРИЕШЕ Светилки произведуваат високо излез за нивната големина, што ги прави компактен моќен & ефика