TISOSO Уживајте во Малите Работи Гроздобер Метал Знак Афионот Цвет во Градината Декоративни Плакета Farmhouse Земја Дома Декор 8X12Inch

TISOSO Уживајте во Малите Работи Гроздобер Метал Знак Афионот Цвет во Градината Декоративни Плакета Farmhouse

DEN 215.76

Достапност

Смешни Знак Големина : 8 X 12 инчи(20cm X 30cm).Материјал : Професионални И Квалитетни Алуминиумски Лимови Метал Знак.Тие се Исчезнат-Отпорни и Неверојатно Лесен.Валани Страна Рабови за Безбедност & Пред-Drilled 4 Дупки во Секој Агол за Бесење.Совршена Декорација : Гроздобер Стил,Идеален за Дневна Соба,Спална соба,Кујна,Бања,Училница,Гостинската Соба,Канцеларија,трпезарија,Кафе Соба,Ресторан или Бар.Најдобар Подарок : Совршен Избор за Божиќ/Божиќ Подарок,Роденденски подарок.Прави слатки подарок за вашата фамилија, пријатели и колеги.Совршен Ѕидни Декорации Слики за Дневна Соба,Спална соба,Кујна,Канцеларија,Хотел,Dinning Соба, Канцеларија,Бар.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа