Valterra Силен Кабелот RV 30-Amp 90-Степен кој се одвојува Кабелот за Напојување, 25-Метарски Кабелот за RV, Црвена

Valterra Силен Кабелот RV 30-Amp 90-Степен кој се одвојува Кабелот за Напојување, 25-Метарски Кабелот за RV,

DEN 2935.44

Достапност

СИГУРЕН МОЌ : 25-Метарски кабелот за напојување обезбедува до 30 засилувачи на моќта на вашиот RV, camper, или приколка. 90-СТЕПЕН ДИЗАЈН : 90-степен машки крајот им овозможува на кабелот да падне на земјата од штекер без kinks.ЛЕСНО КОНТРОЛА : Прстот го прави едноставни за приклучокот и отстранете од штекер.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : 3 жица, 10 мерач на кабелот.LOCKING RING : Прстен помага за продолжување на кабелот престој во местото во вашиот RV и спречува случајно unplugging.Моќта на вашиот RV со Valterra Силен Кабелот 90 степен кој се одвојува Кабелот за Напојување!Ова 25-метарски кабелот нуди 30 засилувачи на моќност, што го прави идеален за вашиот RV, camper, или приколка.Одликувајќи се со силна гума јакна, кабелот за напојување е дизајниран за проширена употреба на отворено.Кабелот вклучува прстот машки крајот на лесно приклучување и unplugging и locking ring on женски крајот за да спречите случајно unplugging.Тешки и трајни, на Valterra Силен Кабелот 90 степен кој се одвојува Кабелот за Напојување е 90-степен форма за намалување на притисокот и да се направи кабелот трае со години да дојде.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Philips MSD Platinum 15R Светилка
  • Новак

Philips MSD Platinum 15R Светилка

DEN 274.80

Се КРИЕШЕ Светилки произведуваат високо излез за нивната големина, што ги прави компактен моќен & ефика