HKS Револвер Speedloader за S&W 686 Бик 617, 817, 827, 66, Црна, 1 Пакет, (587-А)

HKS Револвер Speedloader за S&W 686 Бик 617, 817, 827, 66, Црна, 1 Пакет, (587-А)

DEN 237.12

Достапност

Се вклопува средни speedloader случај; Изработени во САД.Носивост касети во револвер веднаш.Не кертриџ jiggle.Популарната пресврт knob.Калибар .38/357; Одговара S Одговара на S&W 686 (7-Shot)/Бик 617, 817, 827, 66 (7 шут).Произведено во САД.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Philips MSD Platinum 15R Светилка
  • Новак

Philips MSD Platinum 15R Светилка

DEN 274.80

Се КРИЕШЕ Светилки произведуваат високо излез за нивната големина, што ги прави компактен моќен & ефика