Aachi Idly Chilli во Прав 200 game masters-БЛИЗНАК PACK-ПАКУВАЊЕ ОД 2 (200 game masters X 2)

Aachi Idly Chilli во Прав 200 game masters-БЛИЗНАК PACK-ПАКУВАЊЕ ОД 2 (200 game masters X 2)

DEN 455.76

Достапност

Aachi е Idly Зиморничав прав е-мора да има придружба за повеќето Јужна Индија семејства.Тоа се меша со ghee или сусам (gingelly) масло и се јадат како што се натопи со idli, dosa,poori и chapati.Единица брои тип : Унца.Aachi е Idly Зиморничав прав е-мора да има придружба за повеќето Јужна Индија семејства.Тоа се меша со ghee или сусам (gingelly) масло и се јадат како што се натопи со idli, dosa,poori и chapati.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Philips MSD Platinum 15R Светилка
  • Новак

Philips MSD Platinum 15R Светилка

DEN 274.80

Се КРИЕШЕ Светилки произведуваат високо излез за нивната големина, што ги прави компактен моќен & ефика