Samsung Галакси А50 СМ-A505G 128GB, Dual Sim, 6.4 Бесконечност-U Екранот, Тројно Камера, 4GB RAM, GSM Отклучен Меѓународен Модел, Нема Гаранција (Сина)

Samsung Галакси А50 СМ-A505G 128GB, Dual Sim, 6.4 Бесконечност-U Екранот, Тројно Камера, 4GB RAM, GSM Отклучен

DEN 3623.76

Достапност

Со својот префинет целосен метал unibody дизајн, 5-инчен HD Super AMOLED дисплеј и ултра-тенок 6.7 mm тело, Галакси А5 е прекрасно тенок и лесен.Достапни во четири убави бои, таа има се што сте во потрага за во smartphone.Galaxy А5 е адаптивни Super AMOLED дисплеј испорачува точно-на-животот бои сите time.By интелигентно се адаптираат на вашата околина, се осигурува дека вашето искуство е секогаш maximised.Galaxy А5 доловува животот како што тоа се случува со користење на 13 MP задна камера и 5 MP пред се соочуваат со камера.Исто така, тоа, исто така, има слика за детекција / софтвер за препознавање на глас, и подобрен нови поставувања како нов Широк Selfie и Анимирани (GIF) Selfie функции.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа