Надворешни Кулер Вентилатор За PS4 Ладење Вентилатор За Sony Playstation 4 Домаќин Кулер Надворешни Турбо Thermostatic Фан Додатоци

Надворешни Кулер Вентилатор За PS4 Ладење Вентилатор За Sony Playstation 4 Домаќин Кулер Надворешни Турбо Thermostatic

DEN 816.00

Достапност

Работен напон : dc 5v.Брзината на вентилаторот и напон : голем обожавател : dc 5 v, 0.12 на 5000 ± 10% rpm / мал вентилатор : dc5v0.11a, 6000 ± 10% вртежи во минута.Боја : црна.Компатибилен со : ps4 тенок.Големина на : 32.2 * 8 * 5.5 cm.пакет : 1 x Ладење Вентилатор За Ps4 Домаќин 1 x USB Кабел Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Овој производ е ладење вентилатор за ps4 домаќин Нов изглед, мала тежина, преносни, лесен за употреба од Суштинско значење производи за игра љубовници.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа