APUXON Vanes Превозникот 4pack за 3-1/2 или 5 Вертикална Ролетни Компоненти J Кука Превозникот Пластични Spacer за Железо Headrail на Вертикална Ролетни Додатоци

APUXON Vanes Превозникот 4pack за 3-1/2 или 5 Вертикална Ролетни Компоненти J Кука Превозникот Пластични Spacer

DEN 143.76

Достапност

Vanes Превозникот 4pack за 3-1/2" или 5" Вертикална Ролетни компоненти H Кука Превозникот Пластични Spacer Вертикална Ролетни Додатоци.Пакет на 4pcs Пластични H Кука Превозникот.Се работи за Железо headrail Вертикална Ролетни.ако вашиот headrail е направен од Алуминиум ,ова превозникот нема да одговара.Предупредување : за Што подобро да се размонтираат постојните оператори во вашиот ролетни и да се направи тоа се споредува со големината и обликот на нашето клипови.Ако има разлика,ве молиме не palce редот со цел да се заштедат пари за вас.Поради тоа што нема да одговара.Vanes Превозникот 4pack за 3-1/2" или 5" Вертикална Ролетни Компоненти J Кука Превозникот Пластични Spacer за Железо Headrail на Вертикална Ролетни Додатоци.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа