Davitu Кабли, Адаптери & Приклучоци 3.5 mm Стерео во Автомобил Касета Лента Адаптер За Мобилен Паметен Телефон о CD Плеер - (Боја Име: БЕЛА)

Davitu Кабли, Адаптери & Приклучоци 3.5 mm Стерео во Автомобил Касета Лента Адаптер За Мобилен Паметен Телефон

DEN 453.60

Достапност

Боја Име : БЕЛА.Пакетот Вклучува : 1*Касета адаптер |.Тип : Касета адаптер.Е Применливо : Универзална.Големина : 10cm*1.5 cm*8.5 cm/3.9 во*0.6 во*3.3 во.Опис : Тип : Касета адаптер е Применливо : Универзална Големина : 10cm*1.5 cm*8.5 cm/3.9 во*0.6 во*3.3 во Боја : Црна/Бела Тежина : 60g Пакетот вклучува : 1*Касета адаптер Објект специфики : Предмет тип : Кабли, Адаптери & Приклучоци.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа