ИРИС САД Г-W Широк 4 Џеб Списание Багажник, Светло Кафеава

ИРИС САД Г-W Широк 4 Џеб Списание Багажник, Светло Кафеава

DEN 417.60

Достапност

Голем списание и книга за складирање полица која нуди забава начин да ги зачувате вашите собирање на материјали за читање.Магацинот литература исправени во 4 џеб списание решетката за лесно видливост и многу простор за складирање.Секоја книга рек џеб држи до 5. 52 кг Или 22. 07 lbs на решетката.Лесно да се соберат списание полица со вклучени делови (шрафцигер е потребно).во согласност со ХИДРАТИ регулатива 93120 – Фаза 2. Димензии : 22. 62"L x 10. 63"W x 23. 23"H. Овој Широк списание и книга решетката е идеално решение за брз и лесен пристап до сите на вашите омилени материјали за читање.Оваа екстра Широк 4 џеб книга полица држи до 5. 52 кг На материјал по џеб.Овој Широк списание управување ви овозможува да застане книги и списанија исправен, па наоѓање на само вистинскиот избор е бриз.Мулти-ниво на дизајн нуди многу книга простор за складирање и постојано Литература во лесен преглед.Внатрешните димензии на секој џеб и 22. 7"W x 1. 4"D x 6. 3"Х.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни
  • Новак

Правоаголни Складирање Бин Лето Овошје Јагода Платно Ткаенина со Рачки - Ткаенина Организатор Корпа за Играчки,Книги,Облека,Подароци,домашни

DEN 455.76

Удобен големина со капацитет на многу предмети.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : не�